Лопатки для плавання PHELPS Strength

Лопатки для плавання PHELPS Strength

Виробник: Michael Phelps
Модель: PHELPS Strength
Артикул: ST143EU0409
Наявність: На складі

КРАТКОЕ ОПИСАНИЕ

Лопатки Strength Paddle від бренду MP (Michael Phelps) – унікальний аксесуар, розроблений Майклом Фелпсом разом із його тренером Бобом Боуменом.Головна їхня перевага полягає в ергономічному дизайні: в порівнянні з лопатками плоскої форми, вони мають ...
760 грн.

Доступні опції

Лопатки Strength Paddle від бренду MP (Michael Phelps) – унікальний аксесуар, розроблений Майклом Фелпсом разом із його тренером Бобом Боуменом.

Головна їхня перевага полягає в ергономічному дизайні: в порівнянні з лопатками плоскої форми, вони мають трохи підняту форму, що імітує природне положення рук. Лопатки дозволяють зміцнити м'язи плечового пояса, утворюючи додатковий опір. 

Зручно кріпляться на руці, легко регулюються за допомогою низькопрофільного ремінця та петлі для пальця.

S : Довжина 21см Ширина 18см
M : Довжина 20см Ширина 19.5см
L : Довжина 25см Ширина 21см

Заняття плаванням із лопатками допоможе ефективно тренувати м'язи рук та плечового поясу. Лопатка збільшує силу гребка руками, допомагає краще відчути воду та удосконалювати техніку плавання різними стилями. Використовуючи їх у комплексі з колобашкою для плавання, ефективність тренувань можна підвищити. З цими лопатками ви зможете плавати набагато швидше та отримаєте задоволення від плавання.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре

просмотрите БОЛЬШЕ

upsell