Вантаж для шиї LOBSTER 6 kg

Вантаж для шиї LOBSTER 6 kg

Виробник: Lobster
Модель: Bigger 6 kg
Артикул: 2006500
Наявність: Немає на складі

КРАТКОЕ ОПИСАНИЕ

Система складається з основи 4,0 кг та додаткових 6 сегментів (500, 500, 400, 300, 200, 100 г), так що ви можете адаптувати вагу коміра до ваших потреб. Загальна вага Full Set Lobster 2 – Large складає 6,0 кг.Нова унікальна система вантажів, розробле...
8 700 грн.

Доступні опції

Система складається з основи 4,0 кг та додаткових 6 сегментів (500, 500, 400, 300, 200, 100 г), так що ви можете адаптувати вагу коміра до ваших потреб. Загальна вага Full Set Lobster 2 – Large складає 6,0 кг.

Нова унікальна система вантажів, розроблена спеціально для фрідайвінгу, Lobster Neck Weight (вантаж для шиї) може бути використана для динамічних тренувань у басейні, а також для змагань. Lobster розташований ближче до точки, в якій врівноважуються сили плавучості та тяжіння, завдяки чому Ваше плавання стає більш ефективним, дозволяючи долати великі відстані, відповідно, покращує ваші результати. Lobste розроблений таким чином, щоб не перевантажувати шию фрідайвера. Завдяки спеціальній формі та матеріалу верхня частина нашої системи дозволяє вільно звести руки над головою. Гнучка система додаткових вантажів повторює контур спинних хребців, не обмежуючи рух плавця. Lobster оснащений спеціальними силіконовими вставками, які дозволяють йому щільно прилягати до шиї та ключиці, тим самим знімаючи навантаження з ключиць.
Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
просмотрите БОЛЬШЕ

upsell