Буй для плавання LASTA X-Swimm та тріатлону

Буй для плавання LASTA X-Swimm та тріатлону

Виробник: Lasta
Модель: LASTA X-Swimm
Артикул: 250721YL/XS
Наявність: На складі

КРАТКОЕ ОПИСАНИЕ

Буй для плавання та тріатлону LASTA X-Swimm, -  плавальний буй, який забезпечить безпечний спосіб плавати та відпочивати під час запливу. Він м'яко буксирується за вами, не відтягуючи вас назад і не додаючи додаткового опору вашому плаванню. Плавці...
690 грн.

Буй для плавання та тріатлону LASTA X-Swimm, -  плавальний буй, який забезпечить безпечний спосіб плавати та відпочивати під час запливу. Він м'яко буксирується за вами, не відтягуючи вас назад і не додаючи додаткового опору вашому плаванню. Плавців у чорних гідрокостюмах практично непомітно у відкритій воді, але Буй LASTA X-Swimm помітно покаже ваше місцезнаходження.

Зроблено із якісного ізносостійкого ПВХ (620гр/м2).

Вироблено на підприємстві України. Продукт протестований і схвалений спортсменами-чемпіонами з тріатлону, та плаванню у відкритій воді. 

Характеристики:
  •   Висока видимість.
У відкритій воді плавці практично невидимі. Цей яскравий плавальний буй помітний для човнярів, водних лижників та веслярів.
  •   Помічник для плавців.
Під час тренувань буй можна причепити за пояс, і якщо він вам не потрібен, залишити його на плаву. Але, у разі судоми, або коли просто потребуєте відпочинку, ви можете схопитися за поплавок.
  •   Легкий у перенесенні та міцний.
Виготовлений з екологічно чистого матеріалу ПВХ, міцний та довговічний. Дуже легко надувати тв швидко випускати повітря.
Регульований надійний ремінець та повідець гарантують, що буй не потрапить під руку під час плавання. Ручка для транспортування поза водою або кріплення особистих речей. Зручний клапан накачування та спуску.
 
Переваги:
  • Міцний та зносостійкий матеріал.
  • Зручний клапан накачування та спуску.
  • Яскравий колір безпеки на воді.
  • Не створює опір.


Найкращій вибір для вільного плавання, тренування та змагань 

Вага - 300 гр.
Розмір - 45x35 см.
Матеріал - ПВХ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре
просмотрите БОЛЬШЕ

upsell