Про нас

Про магазин "LASTA"

О нас фото

Будь-який подібний сайт просуває товар лише одного виробника, лобіюючи його інтереси. Але наш сайт – lasta.in.ua, унікальний. Ми змогли об'єднати максимальну кількість виробників та брендів в одне єдине поле. У нас Ви можете придбати товари, які є в Україні та які доставляються прямо з Європи, на Ваше замовлення, що у свою чергу є гарантом якості та ексклюзиву. ЛАСТА надає послуги з підбору спорядження для: підводних мисливців, дайверів, фрідайверів, тріатлоністів та тих, хто любить воду та спорт.

Наші співробітники допоможуть Вам підібрати: гідрокостюм, ласти, маски, купальники/плавки, рушниці, кросівки та багато іншого. Якщо Вам потрібна кваліфікована допомога, це до нас, в нашій команді немає спостерігачів, всі є активними користувачами цих товарів. Адже тільки так ставати зрозумілим, що справа не в бренді, а в тому, як тіло прийме екіпірування.

Важливо знати як розмірний ряд, а й у умовах планується експлуатація спорядження, який професійний рівень користувача та врахувати його матеріальні можливості.

Потрібен - Преміальний продукт – це до нас, потрібен бюджетний варіант (економ) – це до нас. Акції, розпродажі, програми знижок та інші умови вигідної покупки – це до нас.


В інтернет-магазині LASTA представлені товари виробників різних країн: Франція, Італія, Іспанія, Греція, Великобританія, Німеччина, США, Канада, Україна. Об'єднані бренди різних виробників: Mares, Seac, C4, Altra, Apeks, Aqua Lung, Aqua Sphere, dhb, Ferei, HEAD, GoPro, Fluyd, HEAD Triathlon, Lasta, Magicshine, O.ME.R., Orca, PADI, Sailfish , SalviMar, Sargan, Sea Quest, Speedo, SSI, Suunto, Technisub, ArmyTek, Bare, Best Divers, Beuchat, Deep See, Dive System, Eurocylinder, Invicta, Mares Pure Instinct, Marlin, OMS, Spare Air, SSI Fashion, Underwater Kinetics, Zelinka.