Lasta

Lasta

Буй для плавання LASTA X-Swimm та тріатлону

740 грн.

Буй для плавання та тріатлону LASTA X-Swimm, -  плавальний буй, який забезпечить безпечний спосіб плавати та відпочивати під час запливу. Він м'яко буксирується за вами, не відтягуючи..

Буй для фрідайвінгу LASTA Small

3 500 грн.

Буй для фрідайвінгу Lasta Small це ідеальне рішення для тих, хто любить самостійні занурення з партнером. Розрахований на 2х-3х пірнальників. Вміщує 50 метрів мотузки, запас прісної води та підв..

Буй для фрідайвінгу LASTA Standart

4 500 грн.

Буй для фрідайвінгу Lasta випускається в декількох розмірах Lasta 80 і Lasta Small 65 сантиметрів, має круглу кришку для зручнішого використання, вміщує 100 або 50 метрів мотузки в залежності від ..

Вантаж свинець 1 кг

120 грн.

Вантаж свинець чистий для дайвінгу, фрідайвінгу та підводного полювання, вага 1 кг. ..

Вантаж свинець 1,5 кг

160 грн.

Вантаж свинець чистий для дайвінгу, фрідайвінгу та підводного полювання, вага 1,5 кг. ..

Вантаж свинець 2 кг

200 грн.

Вантаж свинець чистий для дайвінгу, фрідайвінгу та підводного полювання, вага 2 кг. ..

Гермомішок-буй LASTA 35L 1.0

1 350 грн.

Гермомішок-буй LASTA, - плавальний буй, який забезпечить безпечний спосіб плавати та відпочивати під час запливу та непромокальна сумка, яка ідеально підходить для зберігання ваших цінн..

Гермомішок-буй LASTA 35L 2.0

1 550 грн.

Гермомішок-буй LASTA, - плавальний буй, який забезпечить безпечний спосіб плавати та відпочивати під час запливу та непромокальна сумка, яка ідеально підходить для з..

Ремень для донного вантажу LASTA

150 грн.

Ремінь для донного вантажу Lasta, - ідеальне рішення для фрідайверів, які подорожують зі своїм комплектом спорядження.· Довжина ременя - 80 см.· Ширина ременя – 5 см..

Чохол для телефону LASTA WATER-CASE 7 водонепроникний

490 грн.

Водонепроникний чохол для телефону LASTA, – це сучасний аксесуар для зберігання мобільного телефону або планшета, який дозволить вам завжди залишатися на зв'язку. Гарантує не тільки захист телефону ві..

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)